Suknie ślubne Bolesławiec

Herb Bolesławca

Bolesławiec – miasto na Dolnym Śląsku, położone w pobliżu granic z Niemcami i Czechami w sąsiedztwie autostrad A 4 i A 18. Liczy ponad 40 tys. mieszkańców. Słynie w całej Polsce, a nawet w Europie z ceramiki i bardzo popularnego Bolesławieckiego Święta Ceramiki, odbywającego się corocznie w sierpniu. Mieszkańcy miasta mogą poszczycić się bogatym zespołem zabytków z różnych okresów historycznych, siecią ścieżek rowerowych, licznymi okolicznymi stadninami koni, nowoczesnym Miejskim Ośrodkiem Kultury i Międzynarodowym Centrum Ceramiki. W mieście znajduje się także kino, teatr, basen, lodowisko i galeria handlowa. Jednym słowem, mieszkańcy miasta nie mogą się tu nudzić.

Salony sukien ślubnych w Bolesławcu

Salony ślubne Bolesławiec

Jeśli chodzi zorganizowanie ślubu i wesela w Bolesławcu, to znajdziemy tu niemalże wszystko co niezbędne, by ten dzień na zawsze pozostał w pamięci Pary Młodej i zaproszonych gości. W mieście jest wiele restauracji i sal weselnych, w których można urządzić niezapomniane przyjęcie weselne, są profesjonalni kamerzyści i fotografowie, którzy uwiecznią ten wspaniały i najważniejszy dla Młodej Pary dzień, są firmy dekoratorskie, kwiaciarnie i sklep ślubny z zaproszeniami, fajerwerkami i kotylionami. Brakuje tylko jednego – salonu ślubnego oferującego eleganckie i szykowne suknie ślubne od renomowanych producentów.

Gdzie po suknie ślubną?

Salon sukien ślubnych ALICJA z Chojnowa wychodzi naprzeciw oczekiwaniom przyszłych Panien Młodych i daje możliwość zaopatrzenia się w niebanalną, niepowtarzalną suknię ślubną. Jesteśmy dla Was na wyciągnięcie ręki, to tylko 27 km od Bolesławca. U nas dobierzecie wszystkie niezbędne dodatki, także wygodne obuwie ślubne. Zapraszamy do Chojnowa.Copyright 2008 Suknie Ślubne "Alicja"