Drogie Panie ! 

30.12.2013.r.
Informujemy, że salon będzie nieczynny do odwołania.
Przepraszamy za wszelkie niedogodności z tego tytułu.

08.10.2013r.
Informujemy, że od 14.10.2013r. rozpoczynamy ostatnią w tym roku MEGA  WYPRZEDAŻ  sukien ślubnych nowych, używanych i ekspozycyjnych. Czyścimy kolekcję do zera, także jeśli chodzi o welony, bolerka i obuwie ślubne. Wszystkie zainteresowane Panie zapraszamy do Salonu ALICJA. Wyprzedaż potrwa do końca listopada lub do wyczerpania zapasów. Sezon wyprzedażowy rozpoczniemy od pokazu niektórych sukien ślubnych na Weselnym Dniu Otwartym w Hotelu QUBUS w Złotoryii dnia 13.10.2013r. Już podczas Weselnego Dnia Otwartego będzie możliwość umówienia się na przymiarkę sukien ślubnych. 
                                                               Serdecznie zapraszamy

03.02.2013r.
Wprowadziliśmy od niedawna nową usługę w naszym salonie. Realizujemy zamówienia na szycie sukien ślubnych także według własnego projektu przyszłej Panny Młodej. Zapraszamy zatem te Panie, które nie mogą znaleźć swojej wymarzonej sukni ślubnej, do przedstawienia nam swojego projektu, a my zajmiemy się jego urzeczywistnieniem. 

05.02.2013r.
Dla tych Pań, które chciałyby skorzystać z gotowych rozwiązań i wiedzieć jak będą wyglądały w sukni ślubnej jeszcze przed jej zamówieniem do szycia proponujemy nową kolekcję sukien ślubnych na sezon wiosna - lato 2013, która jest już dostępna w Salonie ALICJA. Zainteresowane Panie prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny w celu umówienia się na mierzenie.


Uprzejmie dziękujemy za tak liczne odwiedziny naszego stoiska wystawienniczego na IV Festiwalu Ślubnym w Lubinie.Dołożymy wszelkich starań, aby Panie które zdecydowały bądź zdecydują się na suknię ślubną z naszego salonu, wyglądały pięknie i urzekająco. Nam bowiem równie mocno jak Wam zależy na tym, byście zachwyciły i oczarowały wszystkich swoich bliskich, jesteście przecież wizytówką naszego salonu.


Uprzejmie informujemy, iż na śluby w miesiącach letnich prosimy o zamawianie sukien  najlepiej z 4-miesięcznym  wyprzedzeniem, jednak w miarę możliwości będziemy realizować zamówienia także z krótszym wyprzedzeniem . 

WAŻNE ! Wizyta w salonie możliwa jedynie po wcześniejszym umówieniu się na spotkanie - tel. 608 279 078. 
Zapraszamy także klientki z Legnicy i okolic.

                                                                          
                                 Serdecznie zapraszamy 
Copyright 2008 Suknie Ślubne "Alicja"