Legnica

Herb Legnicy

Duże powiatowe miasto (trzecie pod względem wielkości na Dolnym Śląsku), położone na skrzyżowaniu istotnych tras – autostrady A4 oraz drogi krajowej nr 3. Bliskość granicy oraz dobre połączenie z dużymi Europejskimi ośrodkami ma istotne znaczenie na jego rozwój, dzięki czemu miasto jest znaczącym ośrodkiem zarówno kulturalnym, edukacyjnym jak i gospodarczym w regionie.

Galerie handlowe

Galerie handlowe w Legnicy

W Legnicy powstało w ostatnim okresie 5 galerii handlowych, w których można nie tylko zrobić zakupy, ale także miło spędzić czas z przyjaciółmi lub rodziną korzystając z szerokiej gamy usług rozrywkowych, a wśród nich między innymi multipleks kinowy, kręgielnia oraz liczne restauracje, lodziarnie i kawiarnie.

W galeriach handlowych możemy także zaopatrzyć się w najmodniejsze ubrania na każdą porę roku. Do ubrań dobierzemy biżuterię, torebkę, obuwie i inne niezbędne dodatki. W żadnej z nich nie znajdziemy jednak ani jednego sklepu z sukniami i dodatkami ślubnymi. I nie ma się co dziwić. Panna mloda - suknia ślubna Wyboru sukni ślubnej powinno dokonywać się w miejscu bardziej intymnym i zacisznym, z dala od hałasu i „wścibskich oczu”. Zaskakujące jest tylko jedno. W galeriach handlowych organizowane są także różnego rodzaju eventy, które przyciągają tłumy zainteresowanych, chcących ciekawie spędzić czas wolny. W kalendarzu imprez legnickich centrów handlowych nie znajdziemy jednak targów ślubnych, na których mogliby się zaprezentować okoliczni właściciele firm, związani z branżą ślubną. A szkoda, bo oferta lokalnych salonów jest bardzo bogata w markowe suknie ślubne i przyszłe Panny Młode nie muszą już szukać sukien ślubnych we Wrocławiu.

Po suknię ślubną do Chojnowa

Salon ALICJA mieści się w Chojnowie ( 18 km od Legnicy), a w nim znajdą Panie oryginalne wzory sukni ślubnych z najnowszych kolekcji renomowanych polskich producentów. Posiadamy w sprzedaży i do wypożyczenia markowe suknie ślubne w bardzo atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.Copyright 2008 Suknie Ślubne "Alicja"